AP Gliwice-LKS 35 Gierałtowice

Witamy

Nasi chłopcy mają już pierwszy mecz ligowy za sobą. Na mecz pojechaliśmy w 11 więc ciężko było już na starcie, musieliśmy rozłożyć siły od samego początku do samego końca. Pierwsze minuty były tragiczne straciliśmy szybko 2 bramki, i dopiero wtedy się zaczynaliśmy przebudzać. reszta spotkania przebiegała doganiając wynik wyrównaliśmy na 2-2 ale znowu przeciwnik nam strzelił bramkę  gdy ponownie wyrównaliśmy na 3-3 po rzucie rożnym znowu padła bramka i przegrywaliśmy 4-3 ostatnie 10 min było nerwówką jak i na boisku tak i na ławce rezerwowych (rodzice) gdy w doliczonym czasie gry ostatnią akcją miał być rzut rożny dla naszych chłopców nawet Grześ nasz bramkarz pobiegł na ostatnią akcję by wspomóc swoich kolegów w ataku przy stałym fragmencie gry. Po wrzutce ręka i karny dla nas, Mateusz Buchała stał na 11 metrze i wykonał karnego padła bramka wyrównująca, sędzia zakończył mecz z rezultatem 4-4. Brawo chłopaki to był ciężki mecz ale pokazaliście że trzeba walczyć do końca, jeszcze raz wielkie brawa.

Bramki dla naszej drużyny: Lamla-1, Buchalik-3

Powiązana galeria: